Publicon

Gdzie wyjechać na Boże Narodzenie?

Press Release

Press Release

Karolina Sikorska

Perfekcyjna czystość w łazience

Mycie łazienki nie należy do ulubionych zajęć. Wszystko za sprawą trudnych do wyczyszczenia powierzchni, często o nieregularnym kształcie i niewielkim rozmiarze. Dlatego warto zaopatrzyć się w pomoce, które ułatwią nam pracę
i pozwolą zaoszczędzić czas. Profilowana gąbka Practi Clean Bathroom skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia łazienki.

 

Sklepowe półki uginają się pod ilością rozmaitych środków i przedmiotów do pielęgnacji czy czyszczenia łazienki. W kwestii właściwości czyszczących bywają niezawodne, ale często rozczarowują niepraktycznym kształtem czy źle wyprofilowaną rączką. Rozwiązaniem tego problemu będzie Practi Clean Bathroom - nowość w ofercie marki Paclan. Profilowana gąbka przeznaczona jest do mycia łazienek. Jej specjalny kształt gwarantuje, że mycie zarówno małych, jak i dużych powierzchni, stanie się dużo bardziej wygodne, a co najważniejsze - szybsze.

 

Practi Clean Bathroom to praktyczne narzędzie do walki z brudem. Gąbka składająca się z dwóch warstw - szorstkiej i wytrzymałej fibry oraz bardzo chłonnej i elastycznej pianki - przeznaczona jest do usuwania plam z różnych rodzajów powierzchni. Miękka część nie zarysowuje, dlatego wykorzystamy ją do czyszczenia delikatnego szkła, płytek ceramicznych czy elementów chromowanych. Ponadto gąbka marki Paclan doskonale poradzi sobie z kamieniem i osadem pozostałym w wannie, kabinie prysznicowej czy umywalce.

Załączniki

Kontakt medialny

Karolina Sikorska

Senior PR Manager

k.sikorska@publicon.pl