Publicon

Gdzie wyjechać na Boże Narodzenie?

Press Release

Press Release

Karolina Sikorska

Eko ściereczka od marki Paclan

Na co dzień zużywamy ogromne ilości chemicznych środków czystości, które podrażniają i przesuszają skórę dłoni. Jest jednak sposób, by we własnej kuchni czy łazience zastosować rozwiązania równie skuteczne, lecz łagodniejsze od detergentów. Ściereczka gąbczasta Eco Absorb marki Paclan to produkt wielokrotnego użytku. Wykonana z naturalnego materiału - celulozy - jest w 100% biodegradowalna.


Nowość w ofercie marki Paclan skutecznie zastąpi stare ścierki czy rwący się - niepraktyczny! - papier. Eco Absorb, produkt wielokrotnego użytku, jest niezwykle chłonna i dokładna w usuwaniu wilgoci. Doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami powstałymi na blacie, stole, zlewozmywaku czy kuchence.

 

Ale to nie wszystko! Ściereczka gąbczasta znajdzie zastosowanie również w łazience. Idealnie wyczyści zarówno glazurę, jak i armaturę łazienkową. W jaki sposób? Falista struktura produktu wchłonie większą ilość brudu niż inne środki czystości. Ponadto jej uniwersalny kształt pozwala usunąć zanieczyszczenia z miejsc nawet najtrudniej dostępnych. 

Załączniki

Kontakt medialny

Karolina Sikorska

Senior PR Manager

k.sikorska@publicon.pl