Publicon

Gdzie wyjechać na Boże Narodzenie?

Press Release

Press Release

Andrzej Gruszka

Pierwsza taka inwestycja

Wrocław nie zamierza pozostać w tyle względem światowych i europejskich metropolii, w których odważne, innowacyjne projekty płynnie wpisują się w miejską tkankę, a co ważniejsze - przypominają o tym, że kontakt z naturą jest możliwy nawet tam, gdzie pozornie miejsca dla natury nie ma. Nowa inwestycja DOM.Developer w niczym nie ustępuje najwyższym standardom.

Multifunkcjonalnie

Era budynków, które są tylko mieszkalne, tylko biurowe lub tylko usługowe powoli odchodzi do lamusa. W czasach, gdy sfera prywatna z zawodową przeplatają się coraz ściślej, architektura nie pozostaje na ten trend obojętna. Szereg najbardziej innowacyjnych inwestycji to obiekty wielofunkcyjne, w których - na poszczególnych kondygnacjach - płynnie łączą się mieszkania, lokale biurowe, usługowe i innego rodzaju powierzchnia. Projekty tego rodzaju muszą powstawać z wyjątkową starannością, tak, by żadna ze stref nie ograniczała komfortu użytkownikom stref sąsiednich. Odpowiedzialny inwestor dba o to, by za projektem stali najwyższej klasy fachowcy. Tak jest w przypadku Botanica Residence.

Natura w sercu miasta

Stylowy, innowacyjny budynek, powstaje przy zbiegu ulic Sienkiewicza i Matejki, w niemal bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Ogrodu Botanicznego. Przeszklona fasada  najnowszej inwestycji DOM.Developer pozwoli mieszkańcom i użytkownikom lokali na wszystkich kondygnacjach cieszyć się widokiem miejskiego ogrodu tuż obok. Takie techniczne rozwiązanie to także gwarancja wytłumienia miejskiego hałasu - komfort życia u zbiegu arterii komunikacyjnych już niczym nie różni się od tego, jaki mają mieszkańcy bardziej oddalonych od centrum części miasta. Z apartamentów, zlokalizowanych na najwyższej kondygnacji Botanica Residence, będzie można podziwiać bajeczną panoramę Ogrodu, Ostrowa Tumskiego i przecinającej miasto wstęgi Odry. To wszystko jedynie 10 minut piechotą od wrocławskiego Rynku - centrum biznesowego, kulturalnego i rozrywkowego stolicy Dolnego Śląska. Taka lokalizacja to mocny argument „za”, gdy zakupione lokum będziemy chcieli wynająć.

Najwyższy standard

Deweloper odpowiedzialny za jeden z najnowocześniejszych budynków na mapie Wrocławia nie ma zamiaru iść na kompromisy w kwestii jakości wykończenia inwestycji. Wszystkie lokale mieszkalne i biurowe w Botanica Residence - ich powierzchnia waha się od 38 do ponad 200 m.kwadratowych - cechują się najwyższym standardem. Dodatkowo większość z nich posiada indywidualne systemy klimatyzacyjne i panoramiczne okna, pozwalające na doskonałe, naturalne doświetlenie. Oczywiście kondygnacje biurowe są oddzielnie skomunikowane systemem wind z reprezentacyjnym wejściowym hollem  recepcyjnym i wykończone „pod klucz” w klasie A. Powstawanie ciekawej bryły inwestycji już można obserwować - budowa mieszkań i 2,5 tys. metrów powierzchni biurowej trwa. Jej zakończenie jest planowane na ostatni kwartał 2013 roku.

Kontakt medialny

Andrzej Gruszka

PR Manager

a.gruszka@publicon.pl