Publicon

Gdzie wyjechać na Boże Narodzenie?

Press Release

Press Release

Kurkowa 14 zyskuje mieszkańców

Dzięki zorganizowanej w sobotę 19 stycznia Domówce, Kurkowa 14 - nowo powstająca inwestycja na Nadodrzu - zyskała trzynastu lokatorów!

Tylko tego dnia zaprezentowano 14 wybranych mieszkań zlokalizowanych przy Kurkowej 14, każde z nich o 14% taniej. Podczas Domówki nie zabrakło też konkursów z nagrodami, w których można było wygrać m.in. atrakcyjne zniżki na zakup nowego mieszkania.

Uczestnicy imprezy mogli sprawdzić swoją wytrzymałość pod okiem srebrnego medalisty olimpijskiego z Pekinu Pawła Rańdy oraz dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać szlaki wodne we Wrocławiu. Każdy zainteresowany mógł zasięgnąć porady u projektantów wnętrz i architektów i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z inwestycją podczas rozmowy z przedstawicielami inwestora - grupy NACARAT. Najmłodsi tworzyli makiety osiedli marzeń w ramach warsztatów z UpCyclingu, a każdy chętny mógł sam wykonać nadruk na koszulce lub ekologicznej torbie metodą sitodruku.

Na miejscu, w rytmach dobrej muzyki, można było spróbować nadodrzańskich specjałów. Całości towarzyszyły występy artystów z grupy Bandit Queen Circus, wśród których swoimi umiejętnościami zadziwiała publiczność m.in. kobieta guma, żonglerzy czy fakirka. Imprezę poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Agata Młynarska.

Kurkowa Domówka zorganizowana została w związku z wprowadzeniem się na teren inwestycji zespołu projektu Kurkowa 14, którego członkowie w ten sposób chcieli przywitać sąsiadów oraz przyszłych mieszkańców budynku. Od stycznia na terenie inwestycji otwarty jest pawilon sprzedaży, gdzie można uzyskać wszelkie informacje związane z inwestycją, za którą odpowiedzialna jest francuska Grupa NACARAT.