Publicon

Turnon Magazine

O co chodzi?

+

Poszerzaj swoją wiedzę

+

Co udało się osiągnąć?

+

Najnowszy numer

+

Social Media Day

Social Media Day Poland to cykl konferencji o social media i rewolucji komunikacyjnej, jaka się dzięki nim dokonała oraz polski akcent w światowych obchodach Dnia Mediów Społecznościowych. Miejscem konferencji jest Wrocław - najdynamiczniej rozwijające się polskie miasto, w którym powstał największy rodzimy start-up w historii - Nasza-Klasa. Konferencja inspiruje, wyznacza trendy, przedstawia nowe aspekty zastosowania mediów społecznościowych w różnych dziedzinach życia.

Social Media Day Poland jest konferencją otwartą, organizowaną od czerwca 2010 roku dzięki uprzejmości gospodarza spotkań - Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Cykl konferencji Social Media Day Poland wpisał się na stałe na mapę wydarzeń branży interaktywnej w Polsce, jest też jedną z najpopularniejszych konferencji odbywających się  we Wrocławiu. Konferencja każdorazowo gromadzi około 300 słuchaczy, a drugie tyle śledzi transmisję online.

Gośćmi spotkań byli dotąd m.in.: redaktorzy naczelni największych i najbardziej opiniotwórczych polskich mediów, najpopularniejsi blogerzy, przedstawiciele czołowych organizacji branży interaktywnej i NGO-sów. Konferencję wspierają także wysokiej rangi partnerzy, m.in. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Wrocław Europejska Stolica Kultury 2016 oraz patroni medialni - branżowi i lokalni.

Social Media Day Poland to nie tylko konferencje, ale i cykliczne szkolenia z zakresu social media. Celem warsztatów jest połączenie teorii z praktyką i przełożenie inspiracji z konferencji na działania.

Więcej informacji o konferencji, na oficjalnej stronie wydarzenia: www.socialmediaday.pl oraz na fan page’u: facebook.com/smdaypoland

Incubation

Masz pomysł na biznes jakiego jeszcze nie było, ale brakuje ci doświadczenia?

Zgłoś się do nas. Pomożemy zrealizować twoje pomysły.

1. Opisz krótko swój pomysł (max. 1 strona A4) i wyślij nam go na adres incubation@publicon.pl


2. Jeśli propozycja nam się spodoba, skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie,
gdzie będziesz mógł zaprezentować więcej szczegółów.


3. Po spotkaniu uszczegółowimy warunki współpracy i zaczniemy wcielać Twój pomysł w życie!

Gwarantujemy pomoc na poziomie przygotowania projektu (opis, biznesplan), pomoc w uzyskaniu finansowania bądź finansowanie bezpośrednie, odpowiednie wdrożenie projektu na rynek, prowadzenie sprzedaży i bieżące audyty oraz controlling projektu.

 

Oferujemy:

- finansowanie projektów we wczesnym stadium
- know how
- pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych
- wsparcie inwestorskie
- promocję

Jakie projekty nas interesują?

 

- związane ze sferą komunikacji społecznej i komunikacji instytucjonalnej
- ułatwiające dialog między przedsiębiorcami a grupami odbiorców
- ze sfery mediów społecznościowych, internetu
- rozwiązania mobilne
- design zorientowany społecznie
- design zorientowany ekologicznie

Pomożemy Ci rozwinąć swój własny biznes. Dzięki naszemu doświadczeniu, nie będziesz skazany na metodę prób i błędów. Otrzymasz realne wsparcie na wszystkich etapach wdrażania projektu, od zdobycia finansowania po promocję.

Akademia

O Akademii

+

Warsztaty otwarte

+

Dedykowane szkolenia

+

Praktyczne zastosowanie narzędzi public relations

+

Media Relations

+

Social Media Relations

+

Employer branding i komunikacja wewnętrzna

+

Komunikacja zewnętrzna

+

Zarządzanie sytuacją kryzysową

+

Umiejętności

+